Błękitni Korytów - strona nieoficjalna

Błękitni Korytów - Relax Radziwiłłów
UKS GOSiR Stare Babice - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
UKS Ambra Ołtarzew - Piast Feliksów

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Błękitni KorytówPassovia Pass
Błękitni Korytów 6:0 Passovia Pass
2014-07-30, 18:30:00

oceny zawodników »

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Porażka z Passovią

• autor: szmarjan, 2014-03-16 15:59

W rozegranym 16.03.2014r. spotkaniu towarzyskim zespół Błękitnych Korytów przegrał z grającą w A klasie Passovią Pass 0:2.

Mecz zaczął zespół Passovii. Od samego początku mecz był wyrównany, a na pierwszą groźną akcję którejś ze stron trzeba było czekać do 15 minuty, wtedy to 100% sytuację na zdobycie gola miał zespół gości. Na strzał zdecydował się Szrebka jednak Filipek odbił piłkę, która trafiła pod nogi Karpińskiego, którego dobitka również została powstrzymana przez bramkarza Błękitnych. W 26 minucie celny strzał z rzutu wolnego oddał Nowak. W 30 minucie spotkania prostopadłe podanie otrzymuje Karpiński, który nie zmarnował okazji i zdobył bramkę. Passovia prowadziła 1:0. W 32 minucie Łojszczyk wywalczył rzut karny. Podszedł do niego Fronczak, którego zamiary wyczuł bramkarz Smoliński i pewnie obronił. W 36 minucie groźny strzał z dystansu oddał Szrebka, ale Filipek sparował piłkę na rzut rożny. W 40 minucie celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Olas. Ostatecznie mimo prób szukania bramki wyrównującej przez drużynę z Korytowa, ta nie wpadła i wynik się nie zmienił. Do przerwy Passovia prowadziła 1:0.

Od początku drugiej połowy podopieczni Adama Skonecznego chcieli jak najszybciej się da zdobyć wyrównującą bramkę. W 51 minucie po dograniu piłki w pole karne niecelnym strzałem głową popisał się Odolczyk. W 53 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w wykonaniu Fronczaka celny strzał na bramkę oddał Olas. W 57 minucie niecelnym strzałem z dystansu popisał się Nowak. Goście z Passu w drugiej połowie ustawili się na grę z kontry i jedna z nich w 65 minucie powinna przynieść im bramkę, ale okazję zmarnował Przybylski. W 68 minucie z kolei znów szansę na bramkę mieli gospodarze. Z rzutu wolnego tylko albo aż celny strzał na bramkę oddał Nowak. W 85 minucie powinno być 2:0 dla podopiecznych Stanisława Liszkiewicza, ale po prostopadłym podaniu do Dembińskiego ten po zdecydował się na podcięcie piłki nad bramkarzem i piłka minęła o nieznacznie słupek bramki. Im bliżej końca tym Błękitni nie mający nic do stracenia szukali gola wyrównującego, ale sami w 90 minucie nadziali się na kontrę, po której padła rozstrzygająca bramka meczu. Jej autorem był Szrebka. Ostatecznie Błękitni Korytów przegrali z grającą w A klasie Passovią Pass 0:2. Już w najbliższy weekend drużyna prowadzona przez Adama Skonecznego rozegra sparing z liderem A klasy Zaborowianką Zaborów.

Skład Błękitnych:

Filipek, Olas, Grzegorek, Kołosowski, Nowak, Swandzikowski, Odolczyk, Chełstowski, Fronczak, Brudko, Gołyński, Kiełb, Wasiak, Radwański, Michałowski, Łojszczyk

Skład Passovii:

Smoliński, Kamiński, Szewczyk, Getke, Skalski, Szrebka, Izbicki, Przybylski, Andrzejewski, Dembiński, Karpiński, Lubański

autor: ~bonzo 2014-03-17 16:44:33

avatar nic sie nie stało tam połowa Błonianki gra teraz

autor: ~KIBIC 2014-03-23 10:22:56

avatar Z Zaborowianka 2-5,