Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Błękitni nie dali szans Orkanowi

• autor: szmarjan, 2014-04-27 14:13

W rozegranym 27.04.2014r. ostatnim spotkaniu kontrolnym zespół Błękitnych Korytów pokonał Orkana Sochaczew 6:1. Bramki dla podopiecznych Adama Skonecznego zdobyli: Grzegorz Łojszczyk 2, Kamil Wasiak, Damian Kowalski, Adrian Kiełb, Tomasz Michałowski.

Mecz zaczął zespół Orkanu, ale to zespół Błękitnych od początku narzucił swoje warunki gry. Już w 2 minucie spotkania po prostopadłym podaniu do Łojszczyk otwiera wynik meczu i było 1:0 dla gospodarzy. W 3 minucie swoją szansę miał Słomowicz, ale uderzył obok bramki. W 8 minucie po prostopadłym podaniu do Nowaka ten wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w wykonaniu Kiełba niecelnym strzałem głową popisał się Kowalski. W 11 minucie akcję podopiecznych Adama Skonecznego celnym strzałem zakończył Kowalski. W 12 minucie błąd popełnia golkiper gości, którego nie potrafił wykorzystać Kowalski. W 13 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Słomowicz, który dograł do Kowalskiego, a ten ponownie nie trafił do bramki. W 15 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w wykonaniu Łojszczyka niecelnym strzałem głową popisał się Grzegorek. W 16 minucie po kolejnym błędzie bramkarza z Sochaczewa piłkę przejął Kowalski, który znów spudłował, chwilę później po kolejnej wrzutce Łojszczyka tuż przed pole bramkowe 100% okazję zmarnował Kowalski. W 25 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego podobnie jak wcześniej partner z zespołu, tak i teraz Kiełb nie pokonał bramkarza przyjezdnych. Ci ustawili się na kontry i w 30 minucie wywalczyli rzut wolny. Po szybkim jego wykonaniu Kaźmierczak pięknym strzałem doprowadza do wyrównania i zrobiło się 1:1. Podopieczni Adama Skonecznego po tej bramce wzięli się do roboty i w 34 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne w wykonaniu Nowaka zespół z Korytowa na prowadzenie wyprowadził Wasiak. W 37 minucie z kolei na indywidualną akcję zdecydował się Chełstowski, który po wejściu w pole karne wyłożył do lepiej ustawionego Kowalskiego, a ten nie zmarnował okazji i ostatecznie po pierwszej połowie Błękitni Korytów prowadzili z Orkanem Sochaczew 3:1.

Po przerwie aktywnie ruszyli sochaczewianie, ale już w 43 minucie narazili się na kontrę. Kowalski zagrywa do Łojszczyka a ten po indywidualnej akcji podwyższa prowadzenie miejscowych na 4:1. W 49 minucie po akcji Swandzikowskiego piłka trafia do Brudko a ten wywalczył rzut rożny. W 53 minucie Swandzikowski zagrał do Radwańskiego, a ten do Michałowskiego, którego strzał został zablokowany, ale bezpańską piłkę przejął Łojszczyk, który skończył wszystko niecelnym strzałem. W 59 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne w wykonaniu Michałowskiego umiejętnie zastawiany Kowalski nie zdołał przeciąć toru lotu piłki. W 61 minucie Brudko zagrał do Kowalskiego, który oddał chybiony strzał. W kolejnych minutach przewaga drużyny prowadzonej przez Adama Skonecznego była duża, sporo sytuacji oni tworzyli, ale na kolejne bramki trzeba było czekać do końcowych dziesięciu minut. Wtedy to w 71 minucie po dośrodkowaniu Swandzikowskiego w pole karne Kiełb podwyższa na 5:1, a w 73 minucie Michałowski ustalił wynik spotkania i ostatecznie Błękitni Korytów pokonali Orkan Sochaczew 6:1 i w dobrych nastrojach przystąpią do pierwszego meczu ligowego na wiosnę. Ten już w najbliższą sobotę 3.05.2014r. o 16:00 w Osuchowie z tamtejszym LKS-em II Osuchów.